Jobs › Companies › GE Vernova › Dyspozytor

Sobre esta vaga de Dyspozytor na GE Vernova

GE Vernova · Presencial · Elblag
Esta vaga está em Polish.

Job Description Summary

Job Description

Zadania i odpowiedzialność:

  • Stała kontrola realizacji planów asortymentowych oraz sterowanie zabezpieczeniem niezbędnych środków zapewniających wykonanie zadań produkcyjnych poprzez;
  • kontrolę i rejestrację kompletności i terminowości dostaw dokumentacji technologicznej,
  • kontrolę i rejestrację kompletności i terminowości dostaw materiałowych oraz części normalnych zgodnie z harmonogramem na poszczególne projekty,
  • kontrolę kooperacji międzyzakładowej,
  • bieżącą analizę odchyleń oraz wnioskowanie i podejmowanie odpowiednich działań w celu ich likwidacji lub ograniczenia skutków,
  • uzgadnianie z komórkami organizacyjnymi zmian w realizowaniu harmonogramów w celu dotrzymania wymagań kontraktowych pod względem jakościowym i terminowym,
  • ścisłą współpracę z nadzorem mistrzowskim, pracownikami produkcji z komórkami tworzącymi procesy technologiczne oraz koordynatorami kontraktów
  • raportowanie postępu prac w harmonogramach produkcji,
  • Wnioskowanie oraz podejmowanie działań w celu minimalizacji kosztów własnych produkcji,
  • Bieżące monitorowanie stanu projektów i rozliczenia zleceń w systemie PMX w zakresie odpowiedzialności poszczególnych komórek,
  • Odpowiada za dystrybucję oraz opracowanie dokumentów w zakresie planowania
  • Odpowiada za ścisłą współpracę z dostawcami usług oraz za kooperowanie produktu w toku .           

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie, mile widziane wykształcenie wyższe (techniczne),
  • Umiejętność obsługi Sap PMX,
  • Umiejętność obsługi Ms Project,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Wysokie umiejętności organizacyjno – planistyczne,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Znajomość  języka angielskiego umożliwiająca komunikację w swoim obszarze pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Chęć uczenia się i poznawania nowych procesów,
  • Postępowanie zgodnie z ustalonymi standardami pracy, dokładność.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku energetycznym;
  • zatrudnienie na umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego, dofinansowanie do nauki języka angielskiego, dofinansowanie kształcenia: np. studiów, kursów, szkoleń etc.;
  • premię roczną, dodatkowe programy nagród za realizację zadań specjalnych;
  • świadczenie urlopowe;
  • dofinansowanie do karty Multisport;
  • pakiet opieki medycznej LUXMED, grupowe ubezpieczenie na Życie Generali;
  • dofinansowanie wypoczynku letniego dla dzieci pracowników, pożyczki na cele mieszkaniowe, dodatkowe świadczenia socjalne tj. zapomogi, dofinansowanie aktywności grupowej, imprezy rekreacyjne etc.

Additional Information

Relocation Assistance Provided: No

 

 

Pronto para se candidatar à GE Vernova?
Candidatar-se à GE Vernova

Sobre a GE Vernova

Addressing the climate crisis is an urgent global priority and we take our responsibility seriously. That is our singular mission at GE Vernova: continuing to electrify the world while simultaneously working to help decarbonize it. If we want our energy future to be different…we must be different. Our mission is embedded in our name. We retain our treasured legacy, “GE,” in our name as an enduring and hard-earned badge of quality and ingenuity. “Ver” / “verde” signal Earth’s verdant and lush ecosystems. “Nova,” from the Latin “novus,” nods to a new, innovative era of lower carbon energy that GE Vernova will help deliver. Together, we have The Energy to Change the World. www.gevernova.com

Ver todas as vagas na GE Vernova →

Vagas semelhantes

GV
Head of Contract Manager HVDC (m/f/d)
GE Vernova
⚡ Candidate-se cedo Remote · local restrito
● Nova 👁 Vista ✓ Candidatada há 2h
GV
Wind Hub Technician- ME1- (Roxbury, ME)
GE Vernova
⚡ Candidate-se cedo Remote · local restrito $68,536–$91,270
● Nova 👁 Vista ✓ Candidatada há 2h
GV
O&M Deployment Leader
GE Vernova
⚡ Candidate-se cedo Greenville Presencial $78,800–$131,200
● Nova 👁 Vista ✓ Candidatada há 2h
GV
Senior Product Sales Specialist (m/w/d)
GE Vernova
⚡ Candidate-se cedo Monchengladbach Híbrido
● Nova 👁 Vista ✓ Candidatada há 2h
GV
Project Manager (Defense & Offshore – Customer Projects)
GE Vernova
⚡ Candidate-se cedo Remote · local restrito $100,000–$166,700
● Nova 👁 Vista ✓ Candidatada há 2h
GV
Project Risk Manager (m/w/d)
GE Vernova
⚡ Candidate-se cedo Remote Híbrido
● Nova 👁 Vista ✓ Candidatada há 2h
GV
Global Process Engineering Authority - Non traditional Machining (EDM, ECM, FHD)
GE Vernova
⚡ Candidate-se cedo Greenville Presencial $122,600–$204,400
● Nova 👁 Vista ✓ Candidatada há 2h
GV
Machinist I (01B) 3rd Shift
GE Vernova
⚡ Candidate-se cedo Greenville Presencial $63,045–$65,749
● Nova 👁 Vista ✓ Candidatada há 2h
GV
Lean Production Specialist (f/m/d)
GE Vernova
⚡ Candidate-se cedo Birr Presencial
● Nova 👁 Vista ✓ Candidatada há 2h

Cadastre-se para receber sugestões sob medida com base nas vagas que você abre e nas buscas que você salva.

Mais vagas na GE Vernova

Ver todas as vagas na GE Vernova →

Candidatar-se agora
🤖

Opa — calma aí

A JobsRadar foi feita para pessoas de verdade passando por um momento difícil na busca por emprego — não para requisições automatizadas. Você está clicando rápido demais e agora está temporariamente bloqueado.

Volte mais tarde. Se você está mesmo procurando emprego, estamos com você — apenas aja como um ser humano.

Catch your next role the second it’s posted.

Create a free account and we’ll watch the boards for you — the instant a job matches your search, it lands in your inbox or Telegram. No digging, no refreshing.

Create free account

Free forever · takes 30 seconds · already have one?

Ganhe vantagem na sua busca por emprego.

Entre no nosso canal do Telegram para o que ajuda você a conseguir a vaga — referências salariais, o pulso semanal do mercado e avisos de novos recursos. Sem spam, só sinal.

Entre no canal — é grátis