Jobs Companies Next Job Abroad Jobb i Hellas - økonomisk støtte ved flytting inkludert

Sobre esta vaga de Jobb i Hellas - økonomisk støtte ved flytting inkludert na Next Job Abroad

Next Job Abroad · Presencial · Athens, Attica, Greece
Esta vaga está em Norwegian.

Jobb i Hellas (på norsk) med kundeservice for kjent selskap!

Vår klient søker norsktalende talenter for kundeservice-stilling!

Få internasjonal erfaring og oppdag nye muligheter som kan forme din fremtid.

Bli en del av vår klients dedikerte team samtidig som du bygger ditt profesjonelle nettverk, forbedrer dine kommunikasjonsferdigheter og styrker CV-en med verdifull arbeidserfaring.

Jobb i et internasjonalt arbeidsmiljø i Hellas, sammen med et norsktalende team og bruk norskspråket som din viktigste ressurs i arbeidshverdagen. Hvis du trives, har du gode muligheter til å bygge karrieren videre – selskapet rekrutterer nemlig kun internt til høyere stillinger.

Se for deg å bo i solfylte Hellas, enten i kollektiv med nye venner og kollegaer eller alene i din egen leilighet. Dette er en unik sjanse til å kombinere jobb og erfaring med å bo i utlandet, samtidig som du får verdifull profesjonell erfaring og skaper minner for livet.

  • Det finnes flere oppstartsdatoer i løpet av året. For øyeblikket er de fleste oppstartene i oktober, november og desember.
  • Arbeidsspråk: Norsk og noe engelsk
  • Arbeidssted: Hellas. Kontor eller hjemmekontor fra Hellas. De alle fleste stillingene har hjemmekontor fra Hellas.
  • Vår klient dekker flybillettkostnader og bestiller billettene for deg. Du får hotellovernatting i 14 dager etter ankomst og selskapet vil hjelpe deg med å finne bolig – alt uten kostnad for deg


Dine arbeidsoppgaver:

  • Kommunisere med kunder via telefon, chat og e-post
  • Spore og følge opp saker for å sikre at de løses på en effektiv måte
  • Opprettholde høy kundetilfredshet og representere kjent selskap
  • Bygge og vedlikeholde sterke, profesjonelle relasjoner med alle partnere
  • Jobbe mot å nå målene som er fastsatt av kunden, samt interne målOg selvfølgelig; nyte tiden din i Hellas!

Søk via Finn eller ta kontakt med meg på [email protected], så setter vi i gang søknadsprosessen. Søknadsprosessen ser slik ut:

  1. Vi tar en prat på telefon for å bli bedre kjent og du får mulighet til å stille spørsmål
  2. Du gjør en digital test som blir sendt til deg av kunden i Hellas
  3. Jobbintervju (som en videosamtale), og i etterkant får du eventuelt et jobbtilbud
  4. Etter du har signert blir det avtalt ønsket avreiseflyplass og dato for reisen din ned til Hellas (betales av arbeidsplassen)
  5. Du får opplæring (betalt) og er i gang med jobben!

Passer ikke denne stillingen deg, men du er fortsatt interessert i å jobbe i utlandet? Ta kontakt med meg på [email protected], så finner vi en stilling som passer profilen din.

Her kan du lese mer om å bo og jobbe i Hellas: https://nextjobabroad.com/live-and-work-in-greece/

Requirements

Hva vi ser etter:

  • Du snakker norsk flytende
  • Gode kommunikasjonsevner på engelsk
  • Løsningsorientert
  • Grunnleggende IT-kunnskaper
  • I stand til å håndtere flere oppgaver samtidig
  • Trives som lagspiller i et dynamisk, energisk og endringsorientert miljø

Benefits

Vår klient tilbyr:

  • Støtte ved flytting til Hellas (Vår klient dekker flybillettkostnader og bestiller billettene for deg. Du får hotellovernatting i 14 dager etter ankomst og selskapet vil hjelpe deg med å finne bolig – alt uten kostnad for deg)
  • Konkurransedyktig månedslønn (sammenlignet med gjennomsnittslønn i Hellas) + 2 ekstra månedslønner per år
  • Bonusordninger
  • Helsefordeler og en rekke andre fordeler og rabatter
  • Full opplæring av sertifiserte instruktører
  • Karrieremuligheter og profesjonell utvikling
  • Arrangementer
  • Gratis nettkurs i gresk
  • Moderne kontorfasiliteter med fine pauseområder
  • Jobb for en "Great Place to Work"-sertifisert bedrift som verdsetter mangfold og like muligheter for alle, uansett kjønn, etnisitet, religion, kultur eller alder.
Pronto para se candidatar à Next Job Abroad?
Candidatar-se à Next Job Abroad

Sobre a Next Job Abroad

Looking to start a career in Malta, Greece, Bulgaria or Spain? You came to the right place!

Ver todas as vagas na Next Job Abroad →

Vagas semelhantes

Next Job Abroad
Italian-speaking International Freelance Recruiter
Next Job Abroad
⚡ Candidate-se cedo Bologna, Metropolitan City of... Presencial
● Nova 👁 Vista ✓ Candidatada há 22h
Next Job Abroad
Dutch-Speaking Customer Support Specialist - iGaming | Relocate to Malta
Next Job Abroad
⚡ Candidate-se cedo St. Julian's, Eastern Region,... Presencial
● Nova 👁 Vista ✓ Candidatada há 6d
Next Job Abroad
Nederlandstalige Customer Support Specialist - iGaming | Verhuizen naar Malta
Next Job Abroad
⚡ Candidate-se cedo St. Julian's, Eastern Region,... Presencial
● Nova 👁 Vista ✓ Candidatada há 6d
Next Job Abroad
Swedish-speaking Customer Support for iGaming Company in Matla
Next Job Abroad
⚡ Candidate-se cedo St. Julian's, Eastern Region,... Presencial
● Nova 👁 Vista ✓ Candidatada há 6d
Next Job Abroad
Dansktalende Kundeservicemedarbejder inden for Finans - Flyt til Malta
Next Job Abroad
⚡ Candidate-se cedo Gżira, Eastern Region, Malta Presencial
● Nova 👁 Vista ✓ Candidatada há 6d
Next Job Abroad
Dansktalende Live Dealer - Flyt til Malta
Next Job Abroad
⚡ Candidate-se cedo Birkirkara, Eastern Region, Ma... Presencial
● Nova 👁 Vista ✓ Candidatada há 6d
Next Job Abroad
Danish-Speaking Customer Service Agent in Finance - Relocate to Malta
Next Job Abroad
⚡ Candidate-se cedo Gżira, Eastern Region, Malta Presencial
● Nova 👁 Vista ✓ Candidatada há 6d
Next Job Abroad
Svensktalande Kundsupport inom iGaming till Malta - Flyttpaket
Next Job Abroad
⚡ Candidate-se cedo St. Julian's, Eastern Region,... Presencial
● Nova 👁 Vista ✓ Candidatada há 6d
Next Job Abroad
Danish-speaking Customer Support Experts | Relocate to Greece
Next Job Abroad
⚡ Candidate-se cedo Copenhagen, Capital Region of... Presencial
● Nova 👁 Vista ✓ Candidatada há 1sem

Cadastre-se para receber sugestões sob medida com base nas vagas que você abre e nas buscas que você salva.

Mais vagas na Next Job Abroad

Ver todas as vagas na Next Job Abroad →

Candidatar-se agora
🤖

Opa — calma aí

A JobsRadar foi feita para pessoas de verdade passando por um momento difícil na busca por emprego — não para requisições automatizadas. Você está clicando rápido demais e agora está temporariamente bloqueado.

Volte mais tarde. Se você está mesmo procurando emprego, estamos com você — apenas aja como um ser humano.

Catch your next role the second it’s posted.

Create a free account and we’ll watch the boards for you — the instant a job matches your search, it lands in your inbox or Telegram. No digging, no refreshing.

Create free account

Free forever · takes 30 seconds · already have one?

Ganhe vantagem na sua busca por emprego.

Entre no nosso canal do Telegram para o que ajuda você a conseguir a vaga — referências salariais, o pulso semanal do mercado e avisos de novos recursos. Sem spam, só sinal.

Entre no canal — é grátis